Gegidst museumbezoek in den AST
Door Den AST

Op een boogscheut van het historisch en toeristisch centrum van Halle vind je in den AST het streekmuseum en het stadsarchief van Halle. 1 MUSEUM, 3 VERHALEN
OUDE MOUTERIJ VAN ROYE
Mout is een basisingrediënt voor bier. Het belevingsparcours in den AST dompelt elke bezoeker onder in het moutproces en laat de hoogtijdagen van de mouterij herleven via unieke getuigenissen.
HALLE, HEILIG
Halle is een belangrijk bedevaartsoord met verschillende eeuwenoude religieuze tradities. Onze-Lieve-Vrouw van Halle gidst je door 800 jaar stadsgeschiedenis.
HALLE, DUIVELS
Halle is niet enkel een Mariastad, maar ook een stad van feesten en tradities. Carnaval is zelfs bijna even oud als de Mariadevotie! Bij feest hoort natuurlijk ook muziek, er is speciale aandacht voor de Halse cellovirtuoos François Servais.
Den AST heeft enkele professionele educatieve gidsen klaarstaan om jullie rond te leiden in de wereld van het mouten en de rijke geschiedenis van Halle. Aan de hand van opdrachten, interactieve vraagstellingen gaat de gids met jou op pad door het museum.
Als jullie specifiek werken rond een bepaald thema in de klas: deelgemeenten - geschiedenis van Halle - tijdslijn - carnaval - fabrieken - ... kan de gids hier extra op inspelen. Laat het ons dus zeker weten!
- Via de knop 'reserveer' krijg je een extern inschrijvingsformulier. Daar kan je aangeven welke dag + uur + aantal leerlingen je dit bezoek wenst te plannen.
- Een museumbezoek is mogelijk van 1 september tot 29 oktober 2021. En van 7 maart tot 30 juni 2022.
Doelgroep(en):
Duur:
90 minutenPrijs:
€ 30.00 / groepper gids/ per 15 lln
Reservatie maken
Kies één van de onderstaande data
Datum | Uur | Locatie | Vrije plaatsen | Reserveer |
---|---|---|---|---|
Af te spreken (Den Ast - Museum) Je wordt binnenkort nog gecontacteerd voor het afspreken van een datum | Log in om te kunnen reserveren |